Городнянська міська рада
Новини

Про службу в ЗСУ говорили на семінарі в Городнянській філії обласного центру зайнятості

У період карантинних обмежень «червоної зони» служба зайнятості не припиняє свою роботу. Проте деякі послуги надаються в дистанційному режимі. Так, групові заходи проводяться з використанням платформи ZOOM. До заходів приєднуються учасники з різних куточків громади, вони мають змогу дистанційно переглядати слайди, відеоролики.

25 листопада 2021 року у Городнянській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості був проведений семінар з орієнтації на службу в ЗСУ. В семінарі брали участь: представник Чернігівського обласного ТЦК та СП підполковник Заєць Л.І, представники першого відділу Чернігівського РТЦК та СП – начальник  відділу підполковник Довгий О.О. та начальник відділення рекрутингу та комплектування  майор Ковальов А.Л.

          Учасникам семінару розповіли про основні задачі які покладаються на Збройні Сили України, про те, як наша держава дбає про своїх захисників, про переваги військової служби – достойне грошове забезпечення та додаткові виплати в зоні ООС ( від 32000 грн. на передовій), речове та харчове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України,  соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей,  пенсійне забезпечення та інші додаткові стимули, вимоги до прийняття на військову службу за контрактом.

        Також була надана інформація про можливість отримання безкоштовної вищої освіти у вищих військових навчальних закладах.

За інформацією Городнянської філії обласного центру зайнятості