Городнянська міська рада
Новини

Про роботу ЦНСП

Центром надання соціальних послуг Городнянської міської ради було відвідано 166 сімей, де виховуються 438 дітей (загалом здійснено 691 виїзд до даних сімей та надано соціальні послуги).

В результаті проведення рейдів та обстеження умов проживання сімей з дітьми, виявлено та поставлено на облік 32 сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини, в них виховується 81 дитина.

Фахівцями з соціальної роботи постійно здійснюється відвідування таких сімей, зазначеним сім’ям надаються соціальні послуги в рамках Державних Стандартів України: соціальна адаптація; соціальна інтеграція та реінтеграція; екстрене (кризове) втручання; консультування; соціальний супровід; сімей/осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах; соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; представництво інтересів; соціальна профілактика; інформування.

З батьками дітей та особами, що їх замінюють, проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов проживання та виховання дітей, виконання їх батьківських обов’язків.

Довідково: Сім’я, що перебуває у складних життєвих обставинах – це сім’я, яка втратила свої виховні можливості через виникнення таких умов, що порушують нормальну життєдіяльність одного або кількох членів сім’ї, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно.

Моніторинг надання соціальних послуг та оцінка їх якості здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

За інформацією ЦНСП