Городнянська міська рада
Новини

Про роботу Хрипівського старостату

Хрипівський старостинський округ № 14 після затвердження нових меж старостатів Городнянської міської ради включає в себе два населених пункти – Хрипівка та Півнівщина.

Рішенням сесії старостою затверджено Олександра Ткаченка, який представляє інтереси жителів територіальної громади.

Діловодом у старостаті працює Наталія Вербицька.

У грудні минулого року старостатом видано 47 довідок інформаційного характеру щодо складу сім’ї, земельних ділянок, паїв, актів обстеження умов проживання сімей та характеристик.

Надіслано 2 заяви щодо реєстрації заповітів, надано 3 відповіді до суду щодо реєстрації осіб та 12 письмових відповідей на запити установ і організацій. Підготовлені інформації до міграційної служби та державного реєстру виборців.

Працівниками старостату здійснено перепис худоби та птиці у жителів населених пунктів старостату. Проводились роботи з благоустрою Хрипівки та Півнівщини.

Велася активна підготовка до новорічних свят. У закладах культури та біля новорічних ялинок проведено святкові заходи. Солодкі подарунки для дітей придбані за рахунок спонсорської допомоги СТОВ «Гетьманське».

Діловод Наталія Вербицька зазначає, що жителям сіл надається допомога в передачі показів лічильників електроенергії, в оформленні документів на отримання субсидії та  державної соціальної допомоги.

За інформацією пресслужби міської ради