Городнянська міська рада
Новини

Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху

05 жовтня 2017 року спільним наказом Чернігівського обласного центру зайнятості та Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації затверджено Концепцію обласного профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Обери професію – обери майбутнє» , мета якої запобігання молодіжному безробіттю шляхом створення передумов цілісної системи професійної орієнтації молоді, формування відповідального ставлення учнівської молоді до планування професійної кар’єри, сприяння професійному самовизначенню школярів, їх орієнтації у виборі майбутньої професії на потреби регіонального ринку праці.

Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей. Ринкові відносини на ринку праці внесли зміни в підходи до поведінки шукачів роботи та роботодавців на ринку праці. Змінилася психологія роботодавця:  маючи можливість вибирати, він виставляє високі вимоги до претендентів.

Тому, перед тим, як остаточно визначитись із тим професійним напрямком, якому хотілось би себе присвятити, необхідно мати чітке уявлення про професію, про вимоги до знань та умінь спеціаліста і відповідно, як досягти того рівня професійного розвитку, якого б хотілось. Психологи сучасності недарма говорять про те, що для досягнення поставленої мети необхідно чітко спланувати свої дії. Буквально кажучи розробити план по досягненню майбутньої професії.

Тож, шановні школярі та їх батьки. Двері Городнянського районного центру зайнятості завжди відкриті для Вас. Ви можете не тільки ознайомитись з професіями актуальними на ринку праці сьогодні, а й пройти тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії. Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності, до якої найбільш схильна людина.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру зайнятості за адресою: м. Городня, вул.. Волковича, 24д, тел. 2-12-02, 2-35-10