Городнянська міська рада
Новини

Правова допомога жителям с.Хрипівка міської ради

27 квітня 2021 року заступник начальника відділу Городнянське бюро правової допомоги Тетяна Костюкова провела правопросвітницький захід із земельних питань в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» та надала правову допомогу мешканцям с. Хрипівка Городнянської ОТГ.

Під час зустрічі із мешканцями громади їх було проінформовано про порядок набуття та реалізації права власності на земельну ділянку, правове регулювання користування земельною ділянкою та право земельного сервітуту, встановлення меж земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів, відповідальності за порушення земельного законодавства, порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги, способи захисту прав людини, порядок приватизації земельних ділянок та документи, які необхідні для цього та до яких організацій звертатись. Після проведених заходів, в приміщенні Хрипівського старостату було здійснено прийом місцевого населення.

За отриманням правової допомоги звернулось 6 осіб, яким було надано шість консультацій у сфері земельного, спадкового та житлового права.Нагадуємо, за отриманням консультації та захистом своїх прав мешканцям Хрипівського старостинського округу Городнянської міської ради можна звернутись до Городнянського бюро правової допомоги за адресою: м. Городня, вул. Чумака, 4, та Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: 14005, м. Чернігів, пр-кт. Миру, буд. 49а, офіс 709, телефон: (0462) 77-51-68.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.