Працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» постійно підвищують кваліфікацію

Працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради завжди орієнтовані на самовдосконалення та підвищення кваліфікації з метою більш якісного надання соціальних послуг в громаді  шляхом участі в семінарах, практикумах, тренінгах для підвищення професійної компетентності (в тому числі в онлайн-форматі).

Зокрема з початку поточного року фахівці ЦНСП Городнянської міської ради брали участь в навчальних семінарів “Профілактика насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми,  «Основи соціальної роботи” , “Надання соціальних послуг сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю”, “Любов – найкращий засіб виховання. Як народжуються хороші батьки”,  “Здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу”, ”Психологічна готовність до материнства”, “Виявлення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах” тощо.

 А Чернігівський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» організував у липні 2021 року онлайн-консультацію «Надання соціальних послуг у громаді» для фахівців. Для участі заздалегідь подавалась заявка та перелік питань.

Консультація стосувалась питань планування та організації надання соціальних послуг та сімейно – орієнтованої роботи, захисту дитини та міжвідомчої взаємодії.

За інформацією ЦНСП