Городнянська міська рада
Новини

Працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» постійно підвищують кваліфікацію

Працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради завжди орієнтовані на самовдосконалення та підвищення кваліфікації з метою більш якісного надання соціальних послуг в громаді  шляхом участі в семінарах, практикумах, тренінгах для підвищення професійної компетентності (в тому числі в онлайн-форматі).

Зокрема з початку поточного року фахівці ЦНСП Городнянської міської ради брали участь в навчальних семінарів “Профілактика насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми,  «Основи соціальної роботи” , “Надання соціальних послуг сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю”, “Любов – найкращий засіб виховання. Як народжуються хороші батьки”,  “Здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу”, ”Психологічна готовність до материнства”, “Виявлення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах” тощо.

 А Чернігівський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» організував у липні 2021 року онлайн-консультацію «Надання соціальних послуг у громаді» для фахівців. Для участі заздалегідь подавалась заявка та перелік питань.

Консультація стосувалась питань планування та організації надання соціальних послуг та сімейно – орієнтованої роботи, захисту дитини та міжвідомчої взаємодії.

За інформацією ЦНСП