Городнянська міська рада
Новини

Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31 серпня 2020 року на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №38) було розглянуто протокольне рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.08.2020 (протокол №33) «Про виконання заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території області» та про виявлення захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у с. Хоробичі Городнянського району. На даний час хвора особа госпіталізована до Чернігівської районної лікарні.

Городнянська міська рада наголошує:

– заборонено проведення концертів, дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

– необхідно дотримуватись посиленої дезінфекції та проведення протиепідемічних заходів, а також обмежити пересування громадян між населеними пунктами району та регіонами України, в тому числі на власному автомобільному транспорті.