Городнянська міська рада
Новини

Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

28 серпня 2020 року на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №37) було заслухано завідувача Городнянським районним лабораторним відділенням Чернігівського МРВ ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України»          Панчковського С.Б.

Станом на 28.08.2020 у Городнянському районі виявлено сім лабораторно підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з них чотири у с. Вихвостів з числа контактних осіб після спливу терміну їх самоізоляції та у трьох осіб у місті Городня, з яких два випадки захворювання з числа контактних осіб, що перебували на самоізоляції.

На даний час шість осіб перебувають на амбулаторному лікуванні вдома під медичним контролем сімейних лікарів, одна хвора знаходиться на лікуванні в Чернігівській районній лікарні.

За попередніми даними встановлено 8 осіб, які контактували з хворими.

Городнянська міська рада наголошує:

– необхідне проведення посиленої дезінфекції та проведення протиепідемічних заходів, а також обмеження пересування громадян між населеними пунктами району та регіонами України, в тому числі на власному автомобільному транспорті;

– заборонено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, релігійних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі, будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).