Городнянська міська рада
Новини

Поліція і громада разом для безпеки та порядку

💛💙Відбулася конструктивна робоча зустріч Управління головної інспекції 👨🏼‍✈️та представника ДГІДПЛ з особовим складом 👫🏻 ВП № 3 м. Городня. Метою зустрічі було обговорення низки актуальних ‼️ службових питань ❓, а також наголошення ☝️на важливості дотримання дисципліни 📜 та законності, зокрема під час наступаючих новорічних свят 🎉. Особлива увага була приділена виконанню посадових інструкцій 📃та впровадженню нових технологій у роботу підрозділу🏢.

✅На зустрічі також акцентували ❗увагу на питаннях❓, пов’язаних із впровадженням пілотного проєкту 🗂️“Інформаційна підсистема «Custody Records» 📹 інформаційно-комунікаційної системи ІПНП України”. Це свідчить про стрімке 📈вдосконалення роботи поліції 🚔 та застосування сучасних технологій для підвищення 🔋ефективності служби.
✅Окрім цього, відбулася консультативна зустріч 👨‍👩‍👧‍👦з головою міської ради Андрієм Богданом. На якій обговорювалися 🗣️новітні плани розвитку інфраструктури району. Важливим 🧠 елементом обговорення стали можливість спільних 🤝ініціатив для підтримки громадського порядку та безпеки 👮 в місті та його околицях.

Управління головної інспекції ГУНП в Чернігівській області