Городнянська міська рада
Новини

            ПОДАРУНОК ВІД ВОЛОНТЕРІВ

1 березня у Смичині внаслідок військових дій на одній з вулиць було пошкоджено кілька будинків. Серед них — і оселя подружжя Олени Мосіч та Петра Дулі, які у дитячому будинку сімейного типу виховують п’ятьох дітей.

Вчора до них завітіла група волонтерів і подарувала родині новенький велосипед, який знадобиться дітворі.

Наталія Гавриленко-Тягнирядно, яка працювала до війни в будівельній компанії,а  нині разом з однодумцями займається волонтерством, розповіла:

                —Цю партію велосипедів у кількості дев’яти штук з Австрії своїм ходом привіз Роман Коніжай, який є пост-президентом гуманітарного клубу  «Rotary Club Kyiv-Sophia» зі Львова. Один ми передали оцій чудовій родині зі Смичина, один залишили для сім’ї у Седневі, два перудали у Бобровиці, а п’ять— людям у Новоселівці. Ми й раніше завозили допомогу людям, які постраждали від війни, а на думку  привезти саме велосипеди нас наштовхнув п’ятирічний хлопчик Сашко з Новоселівки, який разом з мамою залишився без даху над головою і під час нашого попереднього візиту  на запитання що б він хотів найбільше, не задумуючись відповів: «Велосипед. Тоді б моя мама їздила на ньому за продуктами і привозила б не дві сумки, а багато!». Треба було бачити ці оченята, коли ми показали йому велосипеди й дозволили самому вибирати веломашину для мами! Сподіваємось, це тільки перша партія, за нею послідує й інша допомога, яку ми надаватимемо тим, хто її найбільше потребує.

                З Наталією та Романом у сфері організації допомоги для Чернігівщини працюють і Сергій Косогов з Києва та Олег Лоцман, який разом з Наталією організовують роботу  відділення клубу «Ротарі» в Чернігові. Волонтери  поставляють на постраждалі території не тільки речі для населення, а й різного типу обладнання для закладів—медичне, наприклад, а також влаштовують маленькі розважальні заходи для малечі, щоб трохи відволікти їх від пережитих жахів війни.