Городнянська міська рада
Новини

Після капітального ремонту у Городнянському ліцеї №2 стало тепліше

В 2020 році завершено реалізацію довгоочікуваного капітального ремонту Городнянського ліцею №2. Це стало можливо завдяки участі Городнянської міської ради у конкурсі оцінки та відбору інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Після проходження тривалих конкурсних процедур, громада виборола можливість здійснити ремонт Городнянського ліцею №2 у два етапи: заміна вікон – перший етап, та заміна даху та утеплення фасаду – другий етап. Неозброєним оком видно, що зовнішній вигляд навчального закладу змінився. Він став привабливим та яскравим. Школярі розповідають, що у закладі стало значно комфортніше та тепліше. А комфорт та безпека школярів – перш за все.

На цьому осучаснення ліцею не завершується. Наступним етапом модернізації закладу планується зосередити увагу на внутрішньому облаштуванні ліцею №2. Городнянська міська рада вже замовила проектно-кошторисну документацію, яка передбачає проведення капітального ремонту приміщень загального користування та санвузлів.

Так, звичайно, що плани є досить амбітними, та дуже складні до реалізації, оскільки не є можливим відремонтувати одразу всі об’єкти важливої інфраструктури, на яких за десятиліття не робилось жодного ремонту.