Городнянська міська рада
Новини

Пілотний проєкт «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство»

17 березня 2021 року заступник начальника відділу Городнянського бюро правової допомоги Тетяна Костюкова провела правопросвітницький захід із земельних питань в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» та надала правову допомогу мешканцям села Кузничі.

Під час зустрічі із мешканцями громади їх було поінформовано про порядок набуття та реалізації права власності на земельну ділянку, правове регулювання користування земельною ділянкою та право земельного сервітуту, встановлення меж земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів, порядок приватизації земельних ділянок та документи, які необхідні для її оформлення, способи захисту прав людини, відповідальність за порушення земельного законодавства, порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги.По завершенню заходу за отриманням правової допомоги звернулося 8 осіб, які отримали вичерпні відповіді з питань спадкового, житлового, земельного та пенсійного законодавства. Установу забезпечено інформаційними матеріалами правового характеру системи безоплатної правової допомоги.

Нагадуємо, за отриманням консультації та захистом своїх прав мешканцям Городнянського району можна звернутись до Городнянського бюро правової допомоги за адресою: м. Городня, вул. Чумака, 4 та Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: 14005, м. Чернігів, пр-кт. Миру, буд. 49а, офіс 709, телефон: (0462) 77-51-68.Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.