Городнянська міська рада
Новини

ПІДВАЛИ МОЖУТЬ СЛУГУВАТИ УКРИТТЯМ, ЯКЩО ЇХ ПРИВЕСТИ ДО ЛАДУ

У Городні є будівлі,  які мають пристосовані бомбосховища. Є таке у приміщенні колишньої тюрми, колишньої райдержадміністрації, казначейства, ясла-садка №4. Вони можуть слугувати укриттям людям, в оселях яких нема надійних сховищ. Але добиратися до них не завжди зручно чи близько.

Ми сподіваємось, що нам не доведеться переживати повторне вторгнення ворога на Городнянщину. Але передбачувати щось нині неможливо, зважаючи на підступність і наглість колишніх сусідів. Окрім того, окрім прямого вторгнення, над усією країною висить загроза ркетних обстрілів. Тому радимо всім мешканцям багатоповерхівок, поки ситуація відносно спокійна, підготувати підвал свого будинку до можливості пересидіти у ньому певний час (кілька годин або ніч).

З усіх багатоповерхівок у Городні облаштовані бомбосховища є лише у одній п’ятиповерхівці  по вулиці Перемоги та у двоповерхівці по вулиці Волковича. У рештах будівель є лише підвальні приміщення, й то не  у всіх. Деякі мешканці вже пристосували свої підвали для тимчасового сховища. Але є й такі, хто не турбується про це. Підвали переобладнані під своєрідні погреби, захаращені велосипдами, старими вікнами, дверима — словом, хламом, який у квартирі зберігати ніяк, а викинути жалко.

Просимо всіх мешканців багатоповерхівок: дізнайтесь, в якому стані ваш підвал. Приберіть його, якщо він захаращений, принесіть туди воду, лавиці, стільці, свічки. Визначіться, чи всі знають у кого зберігаються ключі, аби в разі критичної ситуації потім не бігати і не виясняти, де ключі, витрачаючи коштовні хвилини. 

Це не попередження про небезпеку— ситуація поки стабільна й контрольована. Але війна нас навчила, що треба бути готовими на всякий непередбачуваний випадок. Працівники ЖЕДу не в змозі повиносити з підвалів ваші велосипеди, вікна, різний інвентар. Це повинні зробити ви самі. Беріть приклад з мешканців будинку 71 по вулиці Перемоги. Вони чудово облаштували сховок для себе.  Хай сховища нам ніколи не знадобляться, але наша безпека — у наших власних руках.