Городнянська міська рада
Новини

Перший конгрес STEM-освіти

24 січня  в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбувся Перший конгрес STEM-освіти. У заході взяла участь делегація Городнянської міської ради, яку очолив міський голова Андрій Богдан.

Слід зазначити, що STEM-освіти це напрям в освіті, за якого в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент в поєднанні з інноваційними технологіями. Багато розвинених країн, такі як Австралія, Китай, Великобританія, Ізраїль, Корея, Сінгапур, США, проводять державні програми в галузі STEM-освіти. Нині цей тренд активно впроваджується в Україні (концепція Нової української школи S – science (наука), T – technology (технологія), Е – engineering (інженерія), М – mathematics (математика) – саме так розшифровується акронім STEM.

Під час Першого конгресу STEM-освіти в Чернігові учасники заходу розглянули питання: людський капітал і місце STEM-освіти в сучасному світі; можливості й виклики, світовий та український досвід STEM-освіти; розпорядок та умови фінансування  STEM-освіти в 2020 році; освіта в громадах – плани та перспективи; огляд сучасних методик та технологій, очікувані результати впровадження  STEM-освіти для учасників освітнього процесу та громад.