Городнянська міська рада
НОВИНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Оннлайн-тренінг “Активні громадяни” від Британської Ради

21-23 січня члени Городнянської молодіжної ради Максим Страдомський, Альона Бояринова та Катерина Богдан взяли участь в онлайн-тренінгу “Активні громадяни” від Британської Ради який проводили громадська організація ” Лабораторія Ініціативної Молоді” та Комунальний заклад “Ніжинський міський молодіжний центр”, а фасилітаторами якого були Анжеліка Тимченко та Світлана Бутенко.

Активні громадяни – це програма для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета програма полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Під час онлайн-тренінгу учасники працюють в командах над блоками: Я-ідентичність та культура, Я-Ти діалог, Ми разом активна громада та проєкти соціальної дії. За результатами тренінгу всі учасники отримають сертифікат від Британської ради англійською мовою, круті подаруночки, але найголовніше писати проектні заявки на отримання гранту до 15 тисяч гривень на кожен проект.

За інформацією Молодіжної ради