Городнянська міська рада
Новини

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради.

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Городнянська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з  04 грудня 2020 року до 14 грудня 2020 року включно з 08-00 до 17-00 (крім обідньої перерви з 13-00 до 14-00 та вихідних) до загального відділу міської ради: вул. Троїцька, 13, м. Городня; телефон для довідок:  2-43-70.