Городнянська міська рада
Новини

Нові начальні програми щодо розширення можливостей набуття сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності

В рамках Меморандуму між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) та Державним центром зайнятості реалізується проект «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» щодо розширення можливостей набуття сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності.

Центри професійно – технічної освіти Львівської, Рівненської, Одеської, Харківської областей (далі – ЦПТО ДСЗ) пройшли відбір та отримали можливість використання дистанційних курсів за програмами навчання «Ізолювальник з термоізоляції», «Спеціаліст з монтажу пласких покрівель», «Монтажник віконних та дверних конструкцій», «Передові системи термомодернізації будівель і споруд».

Представники компаній ТОВ «С.І.Т.Е.К.», REHAU, ТОВ «Світондел», ТОВ «Henkel Bautechnik Ukraine» беруть активну участь у підготовці, проведенні навчання та оцінюванні його результатів. У рамках проєкту у серпні-вересні 2021 року ЦПТО ДСЗ – учасниками проєкту розпочато навчання за вищезазначеними програмами.

До увагироботодавців та шукачівроботи!

            Є  можливість короткострокового (до 60 годин) професійного навчання за напрямами часткових кваліфікацій:

«Ізолювальник з термоізоляції»,

«Спеціаліст з монтажу пласких покрівель»,

«Монтажник віконних та дверних конструкцій»,

«Передові системи термомодернізації будівель і споруд».

           За додатковою інформацією звертайтесь до Городнянської районної філії або за телефоном  (04645)21519