Городнянська міська рада
Новини

Невдоволення  деяких осіб у соцмережах викликала подяка мешканців Кузнич  міській раді за ремонт асфальтованої дороги по селу. Критикани краще знають, за чий кошт виконуються ці роботи і де в першу чергу треба їх ремонтувати.

      Всупереч любителям лити негатив, ремонт асфальтованого покриття за кошти місцевого бюджету також виконано в Дібрівному, Пекурівці, Дроздовиці, Конотопі і планується найближчим часом в Солонівці.

     Роботи проводяться згідно рішення сесії міської ради та за зверненнями депутатів, які порушували це питання. У минулому році ямковий ремонт доріг у громаді не проводився, хоча потреба така з’явилася після вигнання рашистів, які своєю військовою технікою понівечили асфальтоване покриття там, де рухались колони. Ямки відтоді нікуди не ділися, а навпаки – вони з часом мають властивість збільшуватись. І якщо не провести бодай ямковий ремонт, через рік-два від асфальтованого покриття залишиться лише згадка.

    За кошти місцевого бюджету нема змоги відремонтувати хоча б ямково всі дороги в громаді, які того потребують. Адже частина з них знаходиться в державному користуванні (як дорога від заправної станції по вулиці Чернігівській, Кірова, 1 Травня), частина є обласними ( як дорога до кладовища «Піски» або від колодязя до вулиці Лісової), а частина – власністю міської ради. Саме на дорогах, які перебувають у власності громади, й виконується ямковий ремонт, як те передбачається законодавством. На дорогах загального та обласного значення міська рада робити ремонт за кошти місцевого бюджету не має права.

    Тож міська рада робить те, що може і повинна робити, і в рамках діючого законодавства, через рішення сесії, яке приймається голосуванням, а не керуючись домислами тих, хто не перевантажується вивченням законодавчої та нормативної бази й моніторингом конкретного питання в цілому, а просто виносить на широкий загал те, що перше спало на думку.