Городнянська міська рада
Новини

Нещодавно в одне з прикордонних сіл Городнянщини завітали незвичні гості – цілий обласний молодіжний театр. Певно, жодне село у нашій глибинці не бачило на клубній сцені справжній спектакль у виконанні професійних акторів. А тут трапилось завдяки спільній ініціативі самих акторів театру, благодійних фондів «Синій птах» й «Іскра добра», а також городнянок Юлії Коржавіної та Анни Щербакової з аніматорською програмою для дітей.

     Психологічне напруження, в якому живуть жителі прикордоння при ризиках регулярних обстрілів, зовні нібито спало, проте. ховаючись усередину особистості, стан хронічної тривоги може призвести до серйозних розладів в організмі. Особливо чутливими до хронічного стресу є діти. Тому активісти благодійного фонду «Синій птах» вирішили додати нових і яскравих вражень у життя прикордонних селян. На їхню ініціативу одразу відгукнулись актори молодіжного театру й привезли на сцену сільського клубу нестаріючу класику – п’єсу «Зачарована Десна» за Олександром Довженком. Враження залу годі й передати – задоволені були всі: й актори, і глядачі.

     Свою власну програму для дітей привезли Юлія Коржавіна й Анна Щербакова, які створили веселий та гамірний каламбур на кілька годин. Разом із аніматорами діти танцювали і співали, причому «Червону калину» виконали з репетицією наживо для дорослих глядачів. Також вони досхочу погралися у руханки, ігри на уважність та кмітливість й мали змогу просто побешкетувати.

     Окремою програмою для дітей стала «каністерапія» – терапевтичне спілкування дітей із вихованими службовими собаками. Фахівці кажуть, що таке спілкування добре відновлює позитивне сприйняття світу у дітей. Три службові собаки показали свої вміння дітям і дорослим, а потім ще довго приймали дотики та пестощі дітвори.

     Благодійний фонд «Іскра добра» долучився до дійства, надавши дітям досхочу цукерок і печива, які кулінарно підсумували свято. Варто додати, що в клубі прикордонного села зібралось більше п’ятидесяти дітей, кожен з них отримав свою порцію радощів та задоволення. А головне – і дорослі, і малі мали нечасту змогу отримати нові позитивні враження.