Городнянська міська рада
Новини

Нещодавно на подвір’ї міського ліцею №1 було гамірно і весело. Це співробітники спеціальних служб проводили урок безпеки для учнів третіх класів. Подібні заходи проводяться щороку, але, як показує практика, вони потрібні ще частіше, бо запобігти завжди легше, аніж вирішувати кризову ситуацію, яка вже трапилася

      Співробітники пожежної частини познайомили дітей із вибухонебезпечними пристроями і провели цікавий урок з мінної безпеки. Виявилося, що юні ліцеїсти часом знали не менше за своїх гостей й підказували та доповнювали правила безпечної поведінки лектору. Також рятувальники розповіли про свою роботу, показали своє спорядження і продемонстрували роботу пожежного автомобіля. Кожен мав змогу уявити себе пожежником і трішки погратися зі струменем води.

     Разом із рятувальниками з дітьми поспілкувалися співробітники аварійної газової служби, екстренної медичної допомоги й патрульні поліцейські. Вони розповіли про ризики та небезпеки у своїх сферах діяльності і також надали ряд рекомендацій щодо правильного поводження у різних ситуаціях. На завершення всі разом влаштували своєрідний музичний конкурс сирен поміж спеціальними автомобілями.