Городнянська міська рада
Новини

Не порушуйте правила комендантської години

Шановна громадо!

Не забуваємо про те, що війна триває і пам’ятаймо, що кордон з агресором знаходиться від нас за декілька десятків кілометрів. Тому дотримання вимог та правил життя для нас у стані війни є вкрай важливим.

Прикро, але не всі це розуміють. У темну пору доби з вікон будинків помітне яскраве світло. ЗСУ фіксують у повітряному просторі Чернігівщини літаки та ракети ворога. Періодично оголошується повітряна тривога на території Чернігівської області. Ми вже всі переконалися – ворог підступний, і може завдати удару у будь-який момент.

Військові спільно з поліцією та представниками добровільної дружини забезпечують громадський правопорядок на вулицях Городні та інших населених пунктах. Із порушниками правил комендантської години поки проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу. Але в подальшому до таких громадян будуть застосовані заходи впливу згідно чинного законодавства.

Соромно за наших громадян, які в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння після настання комендантської години ходять центральними вулицями, збираються групами в парках та скверах. А в вчора за кермом автомобілів було помічено п’яних водіїв, у декого навіть не було водійського посвідчення. У неадекватному стані такі громадяни дуже агресивно реагують на зауваження патрульних та ведуть себе дуже провокативно.

Розслаблятися зарано, пам’ятайте про це. Ціною нехтування правил безпеки може стати ваше життя чи життя близьких та оточуючих.