Городнянська міська рада
Новини

                НЕ ЗНЕВАЖАЙТЕ ПРАЦЮ ТИХ, ХТО ТРУДИТЬСЯ ДЛЯ ВАШОГО Ж КОМФОРТУ

Наше місто всіх, хто має можливість тут побувати,  зачаровує своєю красою і доглянутістю. Для того, щоб воно було саме таким комфортним і чаруючим, комунальні працівники щодня несуть свою непросту вахту.

І буває дуже образливо, коли городнянці, вказуючи на той чи інший недолік благоустрою, одночасно самі ж паплюжать і зводять нанівець працю тих, хто стоїть на вахті чистоти.

Так, для зручності на вулицях Городні встановлені  сміттєві урни, щоб перехожі могли в них залишати дрібне сміття. Однак щодня комунальним працівникам доводиться виймати з них великі пакети з побутовим сміттям, які мешканці міста виносять зі своїх домівок. Один такий пакет— і урна практично повна, комусь вже й разову філіжанку з під кави нема як викинути.

Одне питання — навіщо ви це робите? Адже у дворах багатоповерхівок стоять контейнери для сміття. Кілька кроків — і пакет опиниться за призначенням. Якщо ви не хочете чистоти й затишку в Городні, вам байдужі зусилля міської влади облаштувати його якнайкомфортніше, то поважайте хоча б працю комунальників, які кажуть, що якби не оці щоденні переповнені великими пакетами домашніх відходів урни, місто було б на порядок чистішим.