Городнянська міська рада
Новини

                  ЩО ВИРІШУВАЛИ ДЕПУТАТИ НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, 27 липня, відбулась чотирнадцята сесія восьмого скликання Городнянської міської ради, участь у якому брало 20 депутатів з 26 обраних.

На порядку денному  значилось 17 питань.

Першими депутати розглянули бюджетний блок, по якому доповідала начальник фінансового відділу Наталія Сердюк. Вона зазначила, що через зменшення доходів від несплати податків тільки за рахунок податку на землю міський бюджет втратив 12 мільйонів гривень. Загалом за перше півріччя він зменшився на 13 відсотків.

Між тим вдалось за рахунок залишків коштів державної субвенції та співфінансування в розмірі 300 тисяч гривень закупити автобус для евакуації постраждалого населення в безпечні місця, виділити 250 тисяч гривень для Програми забезпечення проведення  заходів та робіт місцевого значення з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони, призову громадян на строкову військову службу на 2022-2023 роки, виділити 150 тисяч гривень для Програми профілактики правопорушень на території Городнянської міської територіальної громади на 2022 рік, фінансово підтримати місцеву рятувальну частину. Рішенням сесії також було виділено 100 тисяч гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації на переобладнання двох котелень міста (у ліцеї №1 та  обласному ліцеї) для опалення в тому числі й твердим паливом.

Міський голова Андрій Богдан і депутати висловили вдячність команді ВО «Батьківщина», яка 25 липня передала вже другий автомобіль «швидкої допомоги» городнянським медикам.  Нагадаємо, перше авто вручала лідер ВО «Батьківщина»  Юлія Тимошенко городнянцям особисто. Партія постійно опікується медичними закладами Городнянщини, допомагаючи їм необхідним обладнанням і медикаментами.

Бурхливо обговорювали депутати питання виділення окремих об’єктів з цілісного майнового комплексу, а саме вищеназваних двох котелень, частину котлів у яких планується перевести на тверде паливо. На фоні загроз, які постають перед опалювальним сезоном 2022-2023 років, перехід на альтернативі види палива є не тільки виваженим, але й необхідним— такою була спільна думка. Однак як його провести без ризиків — це питання, яке турбує. Врешті  при голосуванні депутати все ж більшістю голосів прийняли позитивне рішення щодо вилучення котелень з цілісного майнового комплексу. Якщо такий перехід  вдасться здійснити цьогоріч, то в наступному році треба буде думати про переведення всіх котелень міста на твердопаливні, — зазначив міський голова.

Сесія також затвердила склад присяжних Городнянського районного суду, одноголосно підтримала  рішення про перейменування вулиц і 1 Травня у Хрипівці у вулицю Івана Коваля – Героя, який загинув при обороні Чернігова, та розглянула блок земельних та інших питань.