Городнянська міська рада
Новини

                         Шановні городнянці, дорогі наші земляки!

21 листопада ми відзначаємо важливе державне свято — День Гідності та Свободи.

Ці слова перестали бути просто словами ще від часів подій на майдані. А ворог, який зазіхнув на нашу волю і свободу, сам так і не зрозумів того, що об’єднав нас в єдиній, соборній й незалежній Україні як ніколи.

Саме за волю, честь, гідність і свободу сьогодні гинуть наші найкращі, найсміливіші — ті, хто розуміє значення цих слів. Городнянщина теж втрачає своїх мужніх захисників. І кожна така смерть лягає ще однією кривавою раною на душу, вічним болем і вічною тугою. Ми ніколи не забудемо воїнів, які ціною свого життя  змінюють хід історії, примушують кожного з нас пишатись і нашою крихітною країною, яка дає гідну відсіч в рази більшому та сильнішому загарбнику, та її синами, які стають Воїнами Світла, захищаючи майбутнє свого народу.

Ворог хотів би, щоб ми забули це свято назавжди. Щоб не піднімали голову, не співали українських пісень, не сміялись і щоб ніколи і ніде не звучала наша солов’їна мова. Але це йому не вдасться. Вдавиться він нашою мовою, нашою піснею. Сила наша – у єдності! Ми, українці, – нація нескорених, сильних, вольових борців за справедливість і свободу.

Вітаємо всіх нас з нашим святом! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – нашу Україну! Слава Україні!

                                                                                                    Міський голова Андрій БОГДАН.