Городнянська міська рада
Новини

               ГРОМАДИ, ЯК І ЛЮДИ, ВМІЮТЬ ДРУЖИТИ

Днями Городнянська громада отримала 250 тисяч гривень фінансової підтримки від Жмеринської громади, що на Вінничині. Це один з перших в Україні прикладів взаємодопомоги між дружніми громадами.

Таку ж грошову допомогу від Жмеринки отримали й Новгород-Сіверська та Куликівська громади Чернігівщини. Передувала цьому зустріч мерів різних міст у Жмеринці, де кожен презентував свою громаду й розповідав про її сьогодення.

Різні громади в Україні завжди мали різні можливості — хтось почував  себе більш-менш фінансово впевнено, а комусь ледь вистачало на найнеобхідніше. А від часу російського повномасштабного вторгнення і взагалі всі опинились у різних умовах. На якихось територіях не було військових дій, а деякі відчули на собі їх у повній мірі. Але дружній народ України вчергове доводить свою єдність і солідарність. І в час біди громади, як і люди, гуртуються і готові допомагати одне одному.

Тому на черговій сесії Жмеринської міської ради депутати одноголосно проголосували за надання фінансової допомоги трьом Чернігівським громадам, які найбільше постраждали від російської агресії. Вона цілеспрямована — на ці кошти буде закуплено два генератори на випадок непередбачуваних ситуацій та матеріали, необхідні мешканцям нашої громади, які напряму постраждали від військових дій.

Вияв доброї волі Жмеринської громади викликає глибоку вдячність і захоплення патріотизмом та глибокою громадянською свідомістю депутатів і її мешканців. До речі, така ж допомога очікується найближчим часом і від Київської міської ради.