Городнянська міська рада
Новини

   Нашого загиблого Героя,  городнянця  Андрія Богатирьова відзначили державною нагородою

       Указом Президента України №755/2023 від 17 листопада 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку солдата БОГАТИРЬОВА Андрія Анатолійовича нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)

      16 квітня начальник ОВА В’ячеслав Чаус, командир військової частини НГУ Ігор Оринко та єпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ Антоній Фірлей передали 37 нагород рідним полеглих воїнів з Чернігівщини.

     «Шлях до нашої Перемоги дуже складний. Щодня ми платимо дуже високу ціну. Ця війна руйнує життя цілих родин. Та навіть в такому горі ми маємо бути єдині. Ми повинні залишатися гідними наших Героїв», – зазначив під час зустрічі В’ячеслав Чаус.

      Нагороду Героя Андрія Богатирьова вручили його матері Вірі Радіонівні.

      Андрій Богатирьов долучився до лав оборонців України у червні 2022 року. Проходив службу у складі військової частини А1910 на посаді стрільця-санітара десантно-штурмового взводу.

       Загинув боєць 20 вересня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Яцківка на Донеччині, внаслідок артобстрілу.

       Вічна та світла пам’ять Герою!