Городнянська міська рада
Новини

   Наші мужні, незламні, хоробрі й віддані Україні та її народу захисники й захисниці!

   У день, коли наш народ висловлює свою безмежну шану вам – тим, хто закриває своєю спиною усіх нас, перш за все дозвольте низько вклонитись вам за ваш щоденний подвиг,  за те, що безстрашно дивитесь ворогу в його нахабні очі.

    Стаємо на коліна перед світлою пам’яттю тих, хто поклав своє життя на вівтар майбутньої перемоги, і перед їхніми родинами, у яких війна забрала  найцінніше –  синів та доньок, батьків та матерів, чоловіків та дружин, братів та сестер. Ми всі  у вічному боргу перед вами. На всі покоління й віки.

      Наші мужні воїни! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. І невипадково День захисника відзначається в один день зі святом Пресвятої Покрови. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо у Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Молимось щодня й щохвилини за кожного захисника й захисницю – за тих, хто  щодня робить неймовірне та бореться за  перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!

     Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо! І ще, з’ясувалось, що лише зустрівшись з війною, ми справді зрозуміли ціну слів захисник України. І це тепер назавжди. Україна знає хто вони такі — наші захисники. Поки є герої, що захищають мирне майбутне наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо!

  Слава Україні! ЇЇ Героям слава!