Городнянська міська рада
Новини

Нарада з керівниками освітніх закладів

Сьогодні, 6 січня, міський голова Андрій Богдан взяв участь у нараді із керівниками освітніх закладів громади.

Начальник Городнянського районного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Людмила Кравець у ході зустрічі зупинилася на ключових моментах нововведень, передбачених Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти затвердженого Наказом МОЗ України від 25 вересня 2020 року №2205, який вступив у силу з 01 січня 2021 року (Текст: https://cutt.ly/8jf7Uqk ).

Це стосується організації та дотримання вимог законодавства про безпечність окремих показників якості харчових продуктів, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів, контролю у критичних точках (НАССР) та  створення належних умов, організації харчування дітей з дотриманням вимог санітарно-гігієнічних правил та норм утримання закладів освіти.

Міський голова Андрій Богдан звернувся до керівників освітніх закладів із пропозицією долучитися до вирішення нагальних питань галузі освіти.

У 2021 році змінено формулу розміру державної фінансової допомоги на утримання закладів освіти. З огляду на таке коригування, бюджет громади недоотримає більше 6,5 млн. грн.

Утримання малокомплектних шкіл вимагає оптимізації мережі освітніх закладів. Тому дуже доречним є оптимальне використання енергоносіїв, послуг з опалення, моніторинг та аналіз цін на закупівлю продуктів харчування.

Пресслужба міської ради