Городнянська міська рада
Новини

Нарада щодо здійснення організаційних заходів, спрямованих на підготовку та участь у навчаннях з тероборони

Сьогодні, 26 квітня,  міський голова Андрій Богдан спільно з військовим комісаром Городнянського ТЦКСП Олегом Довгим  провів нараду щодо здійснення організаційних заходів на території громади, спрямованих на підготовку та участь у навчаннях з територіальної оборони.

У Чернігівській області такі заходи пройдуть з 12 по 26 травня 2021 року.

«Городнянська громада – прикордонна територія, вона межує з Російською Федерацією та Білорусією. Тому ми як ніхто, розуміємо важливість проведення таких навчань», – зазначив Андрій Богдан.

Оповіщення потенційних кандидатів, які будуть брати участь в навчаннях з тероборони, здійснюється за активної участі старост округів громади, керівників комунальних підприємств, державних установ та структурних підрозділів міської ради.

Усі особи від 18 до 60 років, які за станом здоров’я придатні або обмежено придатні до військової служби, можуть узяти участь у навчаннях.

За призваними, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата. На весь час здійснюються грошові виплати із розрахунку до двох прожиткових мінімумів. Тим особам, які на день призову на збори не працюють, виплачується грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму.

Читати про умови відбору кандидатів: https://cutt.ly/Vv7rqa9  

Пресслужба міської ради