Городнянська міська рада
Новини

Надання соціальної послуги догляду вдома є незамінною допомогою для одиноких громадян похилого віку

Соціальні робітники «Центру надання соціальних послуг», на закріплених за ними дільницях, надають наступні види послуг підопічним: доставка продуктів та ліків, забезпечення водою та паливом, прибирання житла, подвір’я, прання, прасування, проведення косметичних ремонтних робіт, оплата платежів, вирішення питань в установах та організаціях. А також таку необхідну в весняно-літній період послугу як допомога на присадибних ділянках.

  За період травня-червня фахівцями комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради здійснено моніторинг якості надання соціальної послуги догляд вдома, проведено інформаційно-розʼяснювальну роботу, вивчено побажання та пропозиції щодо надання послуг підопічним с.Бутівка, с.Здрягівка, с.Лобода (17.05), с.Конотоп (24.05), с. Солонівка (03.06), с. Смичин (04.06), с. Кузничі (07.06),с.Хоробичі (08.06).

   Отримано позитивні відгуки про роботу соціальних робітників, а найбільша нагорода для працівників установи – бачити своїх підопічних задоволеними та  при доброму здоров’ї.