Городнянська міська рада
Новини

Надання правової допомоги мешканцям міста Городня

Директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко спільно з керівництвом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області 10 травня 2019 року провів прийом людей в Городнянській міській раді.

За отриманням правової допомоги звернулось чотири особи, яким було надано вичерпні консультації з питань необхідності погоджування з Антимонопольним комітетом України проектів рішень органів місцевого самоврядування про створення комунальних підприємств, підстав та порядку надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, прав, які має бабуся відносно своїх онуків, порядку пред’явлення кредитором спадкодавця вимог до спадкоємців, виконання судових рішень, розірвання договору оренди землі та отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, підстав для проведення перерахунку пенсії за віком.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів міста Городня було проведено вуличне інформування.
Було висвітлено питання щодо діяльності Центру, його основні завдання та функції. Присутніх було поінформовано про порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги, про порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги для пільгових категорій населення.

Також, присутні ознайомились з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО» та бажаючі отримали візитки із зазначення контактних номерів та адресою Центру, а також буклети «БПД» та «Я МАЮ ПРАВО», «Відповідальне батьківство».
Нагадуємо, що для отримання юридичної допомоги можна звернутися за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 49-а, тел: (0462) 77-51-68.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.