Городнянська міська рада
Новини

На території Городнянської міської ради вводяться обмежувальні заходи з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції

На виконання постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» сьогодні прийнято розпорядження міського голови  про призупинення освітнього процесу в закладах освіти міської ради.

Відповідно до розпорядження на території Городнянської міської ради призупиняється відвідування всіх закладів освіти її здобувачами з 13 березня по 03 квітня 2020 року. Для дошкільних закладів відвідування призупиняється з 16 березня по 03 квітня 2020 року.

Також вводяться  більш  жорсткі  обмеження  щодо  масових  заходів. Так, згідно розпорядження, забороняється проведення всіх масових заходів на території  Городнянської  міської  ради у яких бере участь понад 200 осіб з 12 березня по 03 квітня 2020 року.

Згідно чинного законодавства  рішення про карантинно-обмежувальні заходи є обов’язковими до виконання на всій території, де вони запроваджені.