Городнянська міська рада
НОВИНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

На позачерговому засіданні Молодіжної ради головою призначили Владислава Будника

В суботу, 16 жовтня поточного року в просторі можливостей та ідей центральної бібліотеки відбулося позачергове засідання молодіжної ради, яке провела перший заступник голови Катерина Лукашенко. Участь у засіданні взяв депутат Городнянської міської ради (ПП Слуга народу), член постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту, роботи з молоддю, депутатської діяльності та етики Антон Гармаш.

На порядок денний була внесено питання про припинення повноважень голови молодіжної ради Максима Страдомського згідно поданої ним заяви за власним бажанням. Відповідно до Положення призначення та припинення повноважень голови за рішенням молодіжної ради яке приймається шляхом таємного голосування.

За результатами таємного голосування припинення повноважень голови Максима Страдомського підтримали 12 членів молодіжної ради.

За прозицією третини членів від складу молодіжної ради було внесено зміни до порядку денного та внесено питання про призначення нового голови молодіжної ради.

В результаті обговорення цього питання членами молодіжної ради запропонували кандидатури на посаду голови Єлизавети Станкевич, Владислава Будника, Валерії Ковган, Тетяни Ніколаєнко, Альони Бояринової, Катерини Лукашенко та Сергія Борисовця.

За результатами таємного голосування найбільше голосів отримали кандидатури Єлизавети Станкевич та Владислава Будника, по 5 голосів. В результаті було проведено повторне таємне голосування в результаті якого, найбільшу кількість голосів, а саме 10 голосів отримав Владислав Будник який став новообраним головою молодіжної ради.

Після було розглянуто заяви першого заступника голови Катерини Лукашенко, секретаря Карини Анопрієнко та прес-секретаря Данила Сікуна про їх припинення повноважень на посадах у зв’язку з припиненням повноважень голови молодіжної ради.

Наприкінці засідання голова молодіжної ради Владислав Будник зазначив, що вивчить пропозиції та наступне засідання внесе подання про призначення заступників та секретарів молодіжної ради.