Городнянська міська рада
Новини

Минулого тижня на Городнянщині побували представники Конгресу самоврядування України разом з делегацією з Італії

    З керівництвом нашої громади гості обговорювали питання транскордонної співпраці з органами місцевого самоврядування Італії, оздоровлення дітей, налагодження більш тісних звʼязків між громадянським суспільством України та Італії.

   Італієць Анджело, говорячи від імені своєї делегації, пояснив, що їхній рух – це рух громадян Італії, які щиро підтримують Україну в її справедливій боротьбі за свою незалежність. Це рух, який підтримує і впроваджує ідеї Цивільного Корпусу Миру. Тому вони шукають шляхи допомоги й підтримки населенню України, яке страждає від військової агресії.

    У ході зустрічі були озвучені попередні домовленості про обрання для Городні італійського міста-побратима, з яким буде налагоджено тісні соціально-економічні зв’язки. Зокрема, вже цього літа група маленьких городнянців може отримати можливість оздоровитись в сонячній Італії. А 11 липня на Софіївській площі в Києві відбудеться масштабний захід, деталі якого гості не розкрили, за участі представників громад та італійців. Але Городнянщина наполегливо  запрошена взяти в ньому участь і презентувати свої зворушливі кадри періоду окупації та звільнення. «Світ це повинен бачити!» – сказали гості.

    Учасники зустрічі також побували на Алеї Слави, поклали квіти до Меморіалу загиблих Героїв та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання. «Дякуємо вам, хлопці» – тихенько звучало українською і італійською.