Городнянська міська рада
Новини

Молодість живе в душі

30 жовтня, напередодні Дня людей похилого віку, в стінах комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Городнянської міської ради пройшов захід «Родинні посиденьки» для активних відвідувачів закладу.

А посиденьки вийшли справді сімейними, родинними, бо і колектив центру, і його відвідувачі вже давно стали однією великою родиною.

Яке ж свято без пісень, жартів і посмішок? Колектив центру не погоджується з тим, що вони працюють з людьми похилого віку, тому в них діє своя класифікація:

молоді та юні – люди до 40 років;

просто молоді -люди до 59 років;

юні довгожителі -люди до 74 років

молоді довгожителі-люди від 75 років;

почесні довгожителі – люди понад 90 років.

Вони підготували для себе й особливі пісні – “Стигла вишня” та “Покохала дідуся”.

Колектив центру та їхні відвідувачі -це громадяни з юною душею, з мріями, бажаннями, й з активною життєвою позицією. Саме за це їм подякувала секретар міської ради Світлана Більська. А директорка центру Наталія Семенова вручила подяки пенсіонерам-волонтерам Олександру Бендрику, Наталії Бурась, Люові Трухан, які є не тільки запальними й активними ініціаторами ідей, а ще й прикладом та підтримкою для інших.

Заслужені подяки отримали колективи клубів «Городнянчка», «Танцюющие бабочки», «Сад. Город», «Довголіття» (скандинавська ходьба), «Здоров’я» (оздоровча фізкультура).

Вероніка Самійленко поділилась з аудиторією своїми авторськими віршами.

А оскільки зустріч відбувалась напередодні Дня вчителя, то не оминули і присутніх працівників освіти, подякували за їхню працю.

Перлинкою заходу стала безпрограшна лотерея, лоти до якої були надані міською радою, депутатом обласної ради оленою Яцковою, та створені власноруч працівниками установи.

Всі бажаючі продовжували спілкування за ароматним чаєм полів Городнянщини із солодкими смаколиками.