Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам’ять жертв війни. Саме у цей день, 79 років тому, на нашу землю прийшла кривава війна, яка забрала в України мільйони синів та дочок, кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у той страшний період.

З нагоди цієї дати в Городні відбувся мітинг-реквієм біля монументу Скорботна Мати. Участь у заході взяли посадові особи міської ради та райдержадміністрації.

Перед присутніми виступив міський голова Андрій Богдан, який наголосив, що у сьогоднішній пам’ятний день покладанням квітів ми вшановуємо усіх загиблих у тій страшній війні, а також підкреслив важливість того, що кожен з нас повинен шанувати та не забувати трагічну історію української землі воєнних часів, щоб не допускати подібного у житті наступних поколінь.

Адже наразі, потерпаючи від кривавої військової агресії на Сході нашої Вітчизни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки, коли кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний вибір.

Учасники мітингу вшанували пам’ять полеглих у роки війни хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків Другої світової війни та пам’ятного знаку загиблим в зоні проведення антитерористичної операції.