Городнянська міська рада
Новини

Міський екологічний конкурс ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія».

Зростання кількості екологічних проблем та збільшення загального забруднення навколишнього середовища побутовими відходами підштовхують нас до необхідності більш ретельного роз’яснення цього питання дитячій та юнацькій аудиторії, бо саме змалку формується розуміння та необхідність дотримання правил екологічної культури. Саме тому Міська рада ініціює проведення екологічного конкурсу ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія» з метою винайдення цікавих та неординарних рішень у вторинному використанні старих речей та матеріалів.
Конкурсний формат такої ініціативи є найбільш продуктивним, бо передбачає залучення дітей та юнацтва до цікавої колективної творчої роботи, роздумів та спілкування на тему персональної відповідальності у вирішенні питань забруднення навколишнього середовища, популяризації традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних вмінь і навиків по виготовленню ялинкових прикрас, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей та молоді.
Засновником та організатором конкурсу є Городнянська міська рада.
До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та мистецьких закладів, вихованці шкіл-інтернатів обласного підпорядкування в м. Городні та інші .
Екологічний конкурс ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» проводиться з 01 грудня по 15 грудня 2016 року .
Конкурсні роботи прийматимуться з 13 по 15 грудня 2016 року
(місце прийому – Городнянська міська рада)
за адресою: м.Городня, вул.Троїцька, 13.

Додаткова інформація за телефоном: м.Городня:
0989599656 (контактна особа – Білоус Ліана Петрівна).

Детальна інформація про умови та вимоги конкурсу у додатку прикріпленому до запису

Міський екологічний конкурс ялинкових прикрас