Городнянська міська рада
Новини

Громада отримала вантажний сміттєвоз від Київської міської ради

Наприкінці минулого року Городнянська міська рада безкоштовно отримала ще один автомобіль від Київської міської ради у рамках співпраці Асоціації міст України та домовленості міського голови Андрія Богдана з Київським міським головою Віталієм Кличком.

Це – спеціальний вантажний сміттєвоз МАЗ 5340В2 в задовільному стані.

Аби розпочати повноцінну експлуатацію механічного засобу, необхідні спеціальні контейнери для збору сміття. Їх у кількості тридцяти одиниць планується придбати за кошти обласного фонду охорони навколишнього середовища. Міською радою надіслані відповідні документи до Департаменту екології та природніх ресурсів облдержадміністрації.

Автомобіль здатен вмістити 19 м3 сміття, процесом збирання відходів можна керувати в ручному, напівавтоматичному та автоматичному режимах. Ще однією особливістю є те, що конструкцією сміттєзбирального механізму передбачено пресування сміття.

Використовуватимуть сміттєвоз також і для ліквідації стихійних сміттєзвалищ, оскільки дана проблема дуже актуальна не тільки для міста, але й для сіл громади. Здатність пресувати тверді побутові відходи дає можливість збільшити об’єм для вивезення та пришвидшити процес збору сміття.

Пресслужба міської ради