Городнянська міська рада
Новини

МІСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

Указами Президента України від 20 вересня 2020 року № 713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» та від 08 листопада 2019 року № 837/2019 «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави», Кабінету Міністрів України доручено здійснення заходів щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.

         За пропозицією Державної регуляторної служби України Городнянська міська рада також бере участь в опрацюванні інформації щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України або центральних органів виконавчої влади.

         Пропонуємо керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності, а також громадянам прийняти участь у вивченні цього питання.

         Відповідні пропозиції щодо скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України або центральних органів виконавчої влади просимо надати у термін до 15 листопада 2021 року на електронну адресу Городнянської міської ради gormr@ukr.net за формою що додається.