Городнянська міська рада
Новини

Мешканців Городнянської територіальної громади  турбує те, що існує можливість закриття Городнянського сектору УДМС України

З липня 2022 року Городнянський сектор УДМС України в Чернігівській області не функціонує. Люди не мають доступу до послуг щодо оформлення паспортних документів, вклейки фото тощо. Для цього вимушені їхати до найближчого підрозділу – в Чернігів.  Там існують черги. Крім того, під час відключень електроенергії та повітряних тривог він не працює.

У громаді багато літніх людей, інвалідів, переселенців, сімей з дітьми. Всі вони вимушені зараз у разі потреби їздити за власний рахунок в Чернігів для отримання чи заміни паспорта, вклейки фото тощо. Для літніх людей та тих, хто страждає якимось захворюванням, така поїздка і взагалі часто не є можливою. Дехто з громадян звертався на гарячу лінію, але обнадійливої відповіді не отримав.

Тому городнянці надіслали колективне звернення у Державну міграційну службу України з обгрунтованим проханням не закривати сектор міграційної служби в Городні.