Городнянська міська рада
Новини

ЛЮДИ, ЯКІ ЖИВУТЬ У СЕНЬКІВЦІ, ВЖЕ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ

Цим треба завдячувати організації «Сейв за чілдрен», яка працює в Україні з 2014 року насамперед у сферах захисту прав дітей. Реагуючи на війну в нашій країні та її наслідки для людей, які перебувають у країні, а також які рятуються від війни, організація розпочала одну з наймасштабніших гуманітарних операцій в Україні. Нагадаємо, це не державна фінансова допомога, а допомога від благодійної організації, яка звернулась до міської ради з пропозицією про допомогу найбільш потребуючим і потерпілим на сьогодні мешканцям громади. У ході спілкування було прийнято рішення про необхідність такої допомоги для жителів Сеньківки, щоб вони мали можливість винайняти житло і виїхати по бажанню із зони, де щодня відбуваються обстріли.

«Сейв зе чіл дрен» надає фінансову допомогу найбільш вразливим сім’ям. На Городнянщині було визначено такими родини, які живуть у Сеньківці. Це 80 домогосподарств. Умовою отримання коштів від фонду є те, що постраждала сім’я не отримує фінансову допомогу від інших НПО або ООН.

Кошти виплачуються у сумі 111 доларів в перерахунку на гривні по курсу дня на кожного члена домогосподарства на  місяць протягом трьох місяців. Перші  жителі Сеньківки вже отримали кошти на свої рахунки.

Міська рада постійно працює в напрямку пошуку спонсорів та благодійників, здатних надавати допомогу й підтримку мешканцям громади.