Городнянська міська рада
Новини

ЛІСОВІ ДОРОГИ ГОРОДНЯНЩИНИ ЗАМІНОВАНІ. БУДЬТЕ ПИЛЬНІ!

У розпалі сезон ягід і грибів. Для багатьох місцевих мешканців ягідно-грибний бізнес є суттєвим джерелом поповнення сімейного бюджету. Але, на жаль, цьогогріч він є дуже небезпечним.

Не слід забувати, що заборона на відвідування лісів таки діє. І це не чиясь примха, а вимушена необхідність. Попереджувальні таблички про заміновані території- це не бутафорія, а, на жаль, жорстока реальність.

Військові пояснюють, що потрапивши в небезпечну зону, саму міну ви можете не побачити. Але це не значить, що її нема. Коли міна вибухне- буде занадто пізно. Вони попереджують, що мінування проводиться не тільки на узбіччях доріг, а й по всій території лісових масивів. І це стосується не тільки прикордонної зони лісів та полів, а й усієї території лісових та польових масивів громади.

Не будьте легковажними. Переміщуйтесь тільки асфальтованими дорогами, уникайте лісових та польових шляхів на автомобілі. Й не вирушайте до лісу пішки, якою б не була спокуса назбирати ягід чи грибів.  Сьогодні це вкрай небезпечно.