Городнянська міська рада
Новини

ЛІКАРІ-ВОЛОНТЕРИ ЇДУТЬ У СЕЛА ГОРОДНЯНЩИНИ

Сьогодні на Городнянщину вперше приїхали лікарі-учасники волонтерського руху, який працює за підтримки Всесвітньої організації UNICEF, що підтримує дитинство й материнство.

У складі групи- сімейний лікар Людмила Овсієнко, яка є й депутатом обласної ради, лікар-педіатр Катерина Дейнека та медична сестра  Тетяна Титаренко. Окрім своєї основної роботи в лікарнях Чернігова, до якої вони повертаються після виїздів, медики здійснюють подібну волонтерську діяльність у сільських регіонах Чернігівщини.

Перший виїзд на територію нашої громади було вирішено зробити у найвіддаленіші прикордонні села —Володимирівку та Ільмівку. Там працює один фельдшер на чотири села, а дістатися у лікарню в місто для багатьох селян похилого віку теж проблемно. І хоча лікарі орієнтовані на обслуговування та допомогу в першу чергу дитячому населенню, вони не відмовляють в огляді й усім бажаючим.

—Зі слів міського голови Андрія Богдана та керівництва Городнянської лікарні та ЦПМСД ми знаємо, що на Городнянщині катастрофічно не вистачає лікарів, —каже Людмила Овсієнко.—Саме тому ми приїхали сюди, щоб по можливості якщо не лікувати, то оглянути і скерувати подальші дії щодо проблем зі здоров’ям у людей, які живуть у селах. Це перший наш виїзд в Городнянську громаду, але дякуючи зацікавленості керівництва міської ради та лікарні, думаю, це буде системна робота за графіком.