Городнянська міська рада
Новини

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна запрошує на навчання

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна  — середній загальноосвітній навчально-виховний заклад з військово-професійним напрямом навчання і виховання.

         Навчальний заклад має обладнані навчальні кабінети, які комплектуються відповідно до “Положення про навчальні кабінети з природничо-математичних предметів”. 

        Кожен навчальний кабінет забезпечений уч­ні­вськими партами, стільцями, місцями для збереження навчально-наочних по­сі­б­ни­ків, дидактичних матеріалів, методичної, художньої та довідкової літератури.

        У ліцеї функціонують кабінети англійської мови, біології, географії, захисту України, ін­фо­р­ма­ти­ки, історії, української мови та літератури, фізики, хімії; лабораторії біології, фі­зи­ки, хімії.

        Ліцей на 100% забезпечений навчальними кабінетами. 

ДОВІДКОВО:

Спеціалізовані аудиторії – 15 (кабінети англійської мови, біології, географії, захисту України, ін­фо­р­ма­ти­ки, історії, української мови та літератури, фізики, хімії).

Лінгафонні кабінети – 3 (кабінети англійської мови).

Комп’ютерні класи – 2 (кабінети ін­фо­р­ма­ти­ки).

Лабораторії – 2 (біології та фі­зи­ки).

Класи самостійної підготовки – 24.

        Стрілецький тир, електронний тир, мале тактичне поле, стадіон з поліуретановим покриттям бігових доріжок, штучним покриттям та сектором для стрибків у довжину, 2 спортивні зали, 2 зали рукопашного бою і боротьби, смуга перешкод, 2 спортивні майданчики (оснащені вуличними тренажерами та кросфіт станцією), 2 спортивні ігрові майданчики, критий манеж зі штучним покриттям поля для футболу, стройовий плац, майданчик рукопашного бою, мініфутбольне поле зі штучним покриттям, скеледром, майданчик зі зразками бойової техніки, бібліотека, басейн. 

Для всебічного розвитку ліцеїстів у ліцеї діють гуртки:

  • рукопашного бою;
  • боксу;
  • юного десантника;
  • хореографічний;
  • вокальний;
  • драматичний. 

Ліцеїсти мають змогу відвідувати дані гуртки в позаурочний час за умови відсутності оцінок початкового рівня та зауважень з військової дисципліни. У вільний від навчальних занять час та у вихідні дні ліцеїсти відвідують театри, кінотеатри, музеї, беруть участь у всіляких олімпіадах.

Усі гуртки та екскурсії проводяться безкоштовно.

    Для ліцеїстів передбачено 4-разове щоденне харчування (повноцінне, скомбіноване в середньому на 5500 Ккал). Щоденний раціон включає перші страви (суп, борщ, солянка), м’ясо, риба, молочні продукти, всілякі каші (гречана, вівсяна, рисова, перлова, манна, пшенична, ячна), макаронні вироби, салати (мімоза, олів’є, з крабовими паличками, зі свіжих овочів), а також запіканка з сиру кисломолочного, супи молочні, яйця, овочі, фрукти, кава, чай, какао, сік, компот, цукерки.

        Щоденно працівники їдальні виготовляють випічку (піца, хачапурі, пиріжки з різноманітними начинками, завитки з маком, ватрушки з сиром, біляші).

У 2022 році заплановано вступ юнаків та дівчат до 8 та 10 класів.

Комісія з прийому документів буде працювати з 10 травня до 10 червня 2022 року. 

        Для реєстрації абітурієнтів на вступ батькам (або особам, що їх замінюють) необхідно надати пакет документів (перелік розміщений на сайті kvl.mil.gov.ua в розділі «АБІТУРІЄНТАМ». 

        Медичні документи (амбулаторна книжка, аналізи, флюорографія, електрокардіограма) надаються безпосередньо під час здачі вступних випробувань. Решту документів згідно зі  списком необхідно подати до приймальної комісії безпосередньо в ліцеї (або Новою Поштою на адресу ліцею кур’єрською доставкою. Отримувач – “Приймальна комісія”, 066 36615 20). 

        Вступні екзамени відбудуться відповідно до Правил прийому. Поза конкурсом зараховуються діти, чиї батьки загинули при виконанні службових обов’язків (за висновком медичної комісії та професійно-психологічного відбору – «придатний»). 

        За окремим конкурсом можуть бути зараховані діти з населених пунктів, навчальні заклади та будинки в яких були зруйновані внаслідок воєнних дій у 2022 році, діти-переселенці з тимчасово окупованих територій. Решта дітей пільгових категорій можуть бути зараховані відповідно до Правил прийому.