Городнянська міська рада
Новини

КУ “ЦНСП” надає допомогу по влаштуванню осіб до установ соціального призначення

Упродовж останніх років однією з надійних форм соціального захисту одиноких непрацездатних громадян, людей літнього віку, осіб з інвалідністю, є організація соціально-побутового та медичного обслуговування їх через мережу інтернатних установ системи соціального захисту населення області, яка постійно вдосконалюється.

На даний час у системі соціального захисту населення області функціонує 9 інтернатних установ, у тому числі 2 геріатричні пансіонати, 1 дитячий будинок-інтернат, 6 психоневрологічних інтернатів, які створені для тимчасового або постійного проживання/перебування осіб, що потребують постійного стороннього догляду, побутового обслуговування, кваліфікованого медичного обслуговування, реабілітаційних послуг та інше.

З початку року Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради була надана допомога щодо оформлення 5 осіб до будинку-інтернату різного профілю: 3 особи до Чернігівського геріатричного пансіонату та 2 особи до Ніжинського дитячого будинку-інтернату.

Скористатися послугами по влаштуванню до будь-якої інтернатної установи області можуть жителі нашої міської громади.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради.

м. Городня, пров. Троїцький, 2

тел. 04645 2-18-90

За інформацією ЦНСП