Городнянська міська рада
Новини

КУ «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради «переїжджає» в нове приміщення — у будівлю колишньої райдержадміністрації.

І хоча новосілля — справа скоріше радісна, адже відтепер і працівники, й відвідувачі центру матимуть вдосталь просторих приміщень і для персоналу, й для роботи різних гуртків, й для надання різноманітних послуг, але облаштуваня нового приміщення потребує затрат сил і часу.

У новій оселі вже облаштоване сучасне робоче місце для перукарки Світлани Влезько. Є ігрова кімната для малечі — коли фахівці проводять заняття й бесідами з батьками, малюками займаються інші працівники центру. Інші  кімнати теж знаходяться в стадії ремонту й облаштування. А ремонт працівники Центру надання соціальних послуг роблять власними силами. І в цьому не поступаються професіоналам.

—Мені таланить з людьми, які зі мною працюють, — каже директор Центру Наталія Семенова. —І я їм дуже вдячна! У нас дійсно не просто колектив, а справжня родина. Старе приміщення в нас було побудови 1917 року. Але й там ми облаштували не тільки затишні кабінети, а й територію з клумбами довкола. Щоб мінімально витрачати бюджетні кошти, і тоді, й зараз робили все власними руками. Вірніше, душею. Тепер, звісно, обсяг робіт значно більший, але в новому приміщенні й можливості збільшаться. Тож працюємо із задоволенням.

Перукар Світлана Влезько
Дитяча кімната
Було
Стало