Городнянська міська рада
Новини

Корюківська, Городнянська, Сновська, Семенівська та Новгород-Сіверська громади уклали договір про співпрацю У рамках співпраці п’яти громад невдовзі буде зареєстроване спільне підприємство “Північний шлях”, метою діяльності якого є об’єднання сил і засобів у реагуванні на надзвичайні ситуації та поліпшення життя в громадах.

 
Основними напрямами роботи новоствореного підприємства стануть ремонт та обслуговування доріг, можливі перевезення.
Для прикладу: кожного року громади наймають для ремонту доріг пневмо-струменевим способом так звані «струйніки» . На це йде в залежності від об’ємів робіт 1-2 мільйони гривень щороку. Купити таку машину самостійно жодна громада не в змозі, бо вона коштує десятки мільйонів гривень. Та вона й не потрібна якійсь одній громаді, бо працює в кожній лише пару тижнів на рік. А якщо вона буде в спільному комунальному підприємстві, то може працювати у всіх. Всі ці мільйони гривень залишаться в спільному підприємстві. І це тільки один приклад.
Постає логічне питання “Звідки взяти кошти на КП”?
2024 рік буде зі зрозумілих причин важкий. Ніхто з підписантів не зможе вливати великі кошти. Основний акцент робитиметься на роботу з донорами, які теж зацікавлені у співпраці громад. Їхнє завдання – примусити нас перебороти нашу одноосібність.
Головний орган управління – це наглядова рада, яка буде складатись з п’яти осіб, по одному з кожної громади. Договір між громадами укладено на паритетних (рівних) умовах всіх учасників.