Городнянська міська рада
Новини

Команда Городні взяла участь у турнірі з футзалу серед ветеранів 35+

У неділю, 23 січня, у м.Сновськ відбувся традиційний турнір з футзалу серед ветеранів 35+ в якому, крім господарів, взяли участь ветерани Городні, Корюківки та Куликівки Тупичівської ТГ.

Розпочався турнір матчем одвічних суперників Сновська та Городні. Вже в дебюті матчу нашим гравцям вдалося повести в рахунку та досить впевнено закінчити перший тайм зустрічі – 5:1.

В другій половині городнянцям вдалося зберегти перевагу та здобути досить впевнену і водночас несподівану перемогу – 9:4. У даному матчі 5 голів забив Ю.Черезов. У другій зустрічі Корюківка у напруженій боротьбі перемогла Куликівку -5:4. У третьому матчі господарі перемагають Куликівку – 9:6.

Наступний матч Городня грала з Корюківкою. У досить напруженому поєдинку, наприкінці зустрічі, нашим ветеранам вдалося вирвати перемогу 5:4 та завчасно забезпечити 1 місце в змаганнях, повторивши минулорічний успіх.

В наступному матчі Сновськ переміг Корюківку -4:3, вони другі, Корюківка на 3-му місці. Останній матч вже не мав турнірного значення, в ньому городнянці поступились Куликівці -3:5, давши більше ігрового часу гравцям, які менше виходили на поле в перших двох іграх.

Дякуємо всім гравцям та тренерам, які організували виїзд на даний турнір та зуміли здобути перемогу в ньому! Дякуємо господарям за організацію турніру! До нових зустрічей на футбольних майданчиках.

За матеріалами Федерації футболу Городнянщини