Городнянська міська рада
Новини

Інформація щодо приписки громадян 2007 року народження до призовної дільниці

Відповідно до вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову
службу” протягом січня – березня 2024 року буде проводитися приписка громадян України 2007 року народження до призовної дільниці Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

Відповідно до чинного законодавства приписці до призовної дільниці підлягають усі громадяни, крім осіб, що відбувають покарання в установах, виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру.

            Явці до першого відділу Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня 2007 року по 31 грудня 2007 року включно, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

            Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою м. Городня, вул. Чернігівська, 40 у визначений для них час. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до “01” лютого 2024 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

 

            Начальник першого відділу Чернігівського районного

            територіального центру комплектування та соціальної підтримки

            підполковник                                                                                  О. ДОВГИЙ