Городнянська міська рада
Новини

І знову війна вривається до нашого міста у вигляді мікроавтобуса з темними вікнами, на лобовому склі якого білий аркуш з трьома страшними цифрами… Так прибувають Герої востаннє додому…

А вранці траурний кортеж зустрічають на колінах земляки і новий день розпочинається пониклими прапорами і траурними стрічками… Кожного разу нас стає менше. Не на одного – на всіх. Бо від серця кожного відривається кривавий шматочок. І ця рана кривавитиме, болітиме, не даватиме змоги забути і вибачити тим, хто вбиває наше майбутнє…

 Сьогодні, 30 липня, городнянці зустрічали з останньої дороги свого Героя – захисника ШЕВЕЛЕНКА Василя, який загинув 21 липня в Пологівському районі Запорізької області. Побратими з військової частини йшли за труною, частини йшли, оповивши плечі синьо-жовтими знаменами. Попрощатись з Героєм приїхав і голова Чернігівської райдержадміністрації Андрій Попик.

Василю було лише 28… Хлопчина з Перепису, який жив, сміявся, радів новому дню і мав світлі мрії й сподівання. А, подорослішавши, одразу після строкової служби в 2016 році, відправився на гарячий схід – щоб у ході антитерористичної операції захищати країну від загарбників і відтоді все своє життя присвятив захисту Вітчизни.

Він підписав  новий контракт  на початку нинішнього червня. Але не минуло й двох місяців, як його життя обірвалось на передовій.

Жодні слова не втішать згорьованих рідних. Горюємо разом з ними, схиляючи голову в скорботі… Подвиг Героя назавжди вписаний в бойовий літопис нашої країни і кров’ю –  в наші душі й серця.

Василь Шевеленко віднині поповнить армію Небесної сотні героїв. Ми молитимемось за нього й за інших наших захисників – тих, хто став янголом України й тих, хто продовжує боронити її рубежі й кожного з нас.

Пам‘ятатимемо завжди, якою ціною нам  дістається право на життя.

Слава Герою! І вічні шана й пам’ять.